Kurumsal

Özel Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 2011 yılında, 43 yıldır mesleğini icra eden Dt. Özcan Çakır öncülüğünde, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi uzmanı Dr. Onur Çakır ve Protetik Diş Tedavisi uzmanı Dr. Sinem Savran Çakır ortaklığıyla kurulmuştur.

Ağız ve diş sağlığının tüm branşlarında uzman hekimlerle hizmet veren, bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip ederek kendini sürekli geliştirme felsefesini amaç edinmiş bir kliniktir.

Ağız ve diş sağlığının tüm branşlarında (çene cerrahisi, implant uygulaması, protez, diş hastalıkları ve tedavisi, ortodonti, kanal tedavisi, çocuk diş hekimliği, çene eklemi hastalıkları ve tedavisi, estetik diş hekimliği ve dental radyoloji-panoramik radyografi) uzman hekimlerle tedavi hizmetleri kliniğimizde sunulmaktadır.

Ağız ve diş sağlığı hizmetlerini, tüm uzmanlık dallarında, uluslararası standartlara uygunluğu onaylanmış yöntemlerle ve en son teknolojik imkanlarla toplumun her bireyine ve kesimine sunmayı ilke edinmiştir.
Diş polikliniği olmanın verdiği sorumluluğun bilincinde olan, önce insan anlayışını temel felsefe olarak kabul etmiş, ülke şartlarına uygun, yenilikleri ve tüm teknolojik gelişimleri izleyen, güler yüzlü profesyonel takım ruhu ile çalışan, sterilizasyonun en üst düzeyde olması gerektiğinin bilinciyle hareket eden, hasta haklarını ve memnuniyetini maksimum düzeyde gözeten, verdiği hizmetleri mümkün olan en iyi fiziksel ve teknolojik koşullarda sunarak hastalarımızın bu alanda güvenerek başvuracakları öncü bir marka olmak hedefimizdir.