Kadromuz

Uzm. Dr. Sinem Savran ÇAKIR

Protez Uzmanı

1983 yılında Isparta’da doğan Dr. Sinem Savran Çakır Istanbul Ünv. Diş Hekimliği Fakültesi’nden yüksek lisans ile 2006 senesinde mezun oldu. Aynı yıl Istanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protez Anabilim dalında doktora programına başladı. 2011 senesinde ‘Zirkonyum dioksit alt yapı üzerine uygulanan farklı yüzey işlemlerinin ve tekrarlanan fırınlamanın üst yapı porseleninin bağlanma dayanımına etkisinin in-vitro olarak incelenmesi’ konulu tezini vererek doktor unvanini almaya hak kazandi ve protez uzmani olarak mezun oldu. Ozel Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinin kurucularindan biri olup mesleki calismalarini burada surdurmektedir.

Estetik diş hekimliği, implant destekli protezler, zirkonyum protezler, porselen dolgu uygulamalari, laminate veneer uygulamalari, gülüş tasarimi, çene eklemi rahatsizliklarinin tedavisi, beyazlatma ve genel diş hekimliği pratiği de dahil olmak üzere birçok konuda hastalarına hizmet vermektedir.

Uzm. Dr. Onur ÇAKIR

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı

1981 yılında Bursa’da doğan Dr. Onur Cakir Istanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden yüksek lisans ile 2005 senesinde mezun oldu. 2006 yılinda Istanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Anabilim dalında doktora programına başladı. 2011 senesinde ‘Tam ve kısmi dişsiz hastalarda geleneksel protezler ve implant destekli protezlerin ağız sağlığı yaşam kalitesine ve genel sağlık yaşam kalitesine olan etkileri’ konulu tezini vererek doktor unvanini almaya hak kazandi ve cene cerrahisi uzmani olarak mezun oldu. Ozel Yalova Agiz ve Dis Sagligi Polikliniginin kurucularindan biri olup mesleki calismalarini burada surdurmektedir.

İmplant uygulamalari, implant uygulamasi öncesi yumuşak ve sert dokularin yeniden sekillendirilmesi, gömük dişlerin cekimi, cene kistlerinin tedavisi, diseti operasyonlari, endodontik cerrahi uygulamalari, ağız hastalıklarınin tedavisi ve genel diş hekimliği pratiği de dahil olmak üzere birçok konuda hastalarına hizmet vermektedir.

Dt. Özcan ÇAKIR

Diş Hekimi

1954 yılında Kırşehir’de doğan Dt. Ozcan Cakir İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1976 senesinde mezun oldu. 2011 senesine kadar kendi kliniğinde hastalarina hizmet verdi. 43 yillik tecrubesi ile bircok basarili tedaviye imza atti. Ozel Yalova Agiz ve Dis Sagligi Polikliniginin kurucularindan biri olup mesleki calismalarini burada surdurmektedir.
Uzun yıllardır İstanbul Diş Hekimleri Odası Yalova İl temsilciliği görevini başarıyla sürdürmektedir.